جاذبه گردشگری

چشمه هانه کوان منطقه ای بکر و دیدنی در روستای دشه

چشمه هانه کوان
چشمه هانه کوان

کی از روستاهای دیدنی و زیبا در این شهرستان روستای دشه است که چشم انداز و مکانهای زیبایی را در خود جای داده است.چشمه هانی کوان که یکی از چشمه های منحصر به فرد و دیدنی با دبی بالا است که هر ساله آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

چشمه بسیار زیبای و دیدنی هانه کوان هر ببینده ای را به خود جذب میکند در ورودی این منطقه خوش آب و هوا مکانی آرام و با صفا با خلوص نیت مردی که در آنجا مشغول خدمت به مسافران بود بیشتر جلب توجه میکرد.

آقای براخاص بهرامی که خود اهل روستای دشه می باشد با گشاده رویی و مهمان نوازی روزانه پذیرای بسیاری از مهمانان و مسافران است.وی در کنار امرار معاش در آنجا به بسیاری از امورات باغداری می پردازد و از احساس لطیف و طبیعت و محیط زیست روستای دشه و جاذبه های آن نقل زیادی کرد.وی از مسافران و میهمانان گرامی جهت بازدید از این منطقه خوش آب و هوا دعوت کرد که جهت دیدن و استراحت به چشمه هانه کوان بیایند و از انجا لذت ببرند.

لازم به ذکر است تفرجگاه هانه کوان در دل یک دره زیبا و سرسبز در کنار چشمه خروشان و طبیعت بکر کوهستانی روستای دشه پذیرای مهمانان است. این قهوخانه بدون قلیان و مواد دخانی است و پتانسیل پذیرایی و مهمان داری از مسافران خارج از شهرستان را نیز دارد و توصیه می شود برای یکبار هم که شده از این طبعت بکر و مکان زیبا و دیدنی بازدید کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا